Women’s Challenge 4x4
off-road w rękach kobiet 15-16.06.2024 Wisła
Od lat wspieramy Fundacja Śląskie Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo💙. Co roku z Waszą NIEOCENIONĄ pomocą staramy sie dołożyć jak największą cegiełkę, by pomoć małym podopiecznym Świetlikowa 👶.
16.06 podczas uroczystego rozdania nagród rajdu Women's Challenge 4x4 2024 - off-road w rękach kobiet! zapraszamy Was na licytacje prezentów od naszych Partnerów, z których dochód zostanie wrzucony do skarbonki Świetlikowa.
Na rynku w Miasto Wisła będzie również stoisko Fundacji, a jej uśmiechnięte 😃 wolontariuszki przygotują dla dzieci mnóstwo atrakcji.
💙 Fundacja Śląskie Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo - pomagając innym, sami stajemy się lepsi 💙.
 
🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
Fundacja Śląskie Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo od 14 lat działa na rzecz nieuleczalnie chorych dzieci z całego województwa śląskiego.
Działający w Hospicjum Domowym lekarze, pielęgniarki, fizjoterapeuci, psycholodzy oraz pracownicy socjalni opiekują się przez 24 godziny na dobę, przez siedem dni w tygodniu nieuleczalnie chorymi dziećmi, obarczonymi ryzykiem przedwczesnej śmierci. Pod opiekę hospicjum trafiają dzieci w sytuacji, gdy lekarze w szpitalu wykorzystali już wszystkie możliwości, dalsze leczenie niesie coraz więcej cierpienia, a dziecko i rodzice chcą wrócić do domu. Chcą znaleźć się w znanym sobie otoczeniu, blisko własnego łóżeczka i zabawek oraz najbliżej rodziny. Z daleka od szpitalnego hałasu i aparatury. Bo w domu dzieci mniej się boją…
Drugim obszarem działalności Fundacji jest opieka nad nieuleczalnie chorymi dziećmi w Centrum Opieki Dziennej, czyli w takim „specjalistycznym przedszkolu”, które zostało otwarte w czerwcu 2017 roku.
🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
____________________________________________________________________________________________________________________________________
Design by artsite.bytom.pl